Język francuski i hiszpański dla dzieci

Nasza metoda nauczania języka francuskiego i hiszpańskiego skierowana jest do dzieci w wieku 6 - 14 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

AMUSE-TOI 

Zajęcia animacyjne z językiem HISZPAŃSKIM i FRANCUSKIM.

sukces bielsko francuski hiszpanski dla dzieci

Jeżeli Twoje dziecko nie lubi uczyć się języków obcych, jest znudzone szablonową formą zajęć i zniechęcone do nauki języków, lub przeciwnie – świetnie radzi sobie z angielskim i czas już na drugi język – przyprowadź je do NAS!

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Z nami zobaczysz, że języka można uczyć się łatwo i przyjemnie skacząc na jednej nodze, turlając się po podłodze, grając w zbijaka lub berka, śpiewając, rysując i przede wszystkim dobrze się bawiąc!!!

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek!

AMUSE – TOI znaczy BAW SIĘ i właśnie tutaj w animacji językowej otwieramy naszą wyobraźnię, pokonujemy bariery językowe, doskonalimy koncentrację i motorykę oraz przywracamy wiarę dziecka i rodzica, że nauka języków jest przyjemna i nie wymaga specjalnych talentów!!!

Doceń możliwości Twojego dziecka i pozwól mu odkryć swój ulubiony język.

Zajęcia raz w tygodniu – pełne 60 minut gier, ruchu i dobrej zabawy w języku HISZPAŃSKIM lub FRANCUSKIM, bez zeszytów i podręczników!!!

bielsko sukces jezyk hiszpanski
sukces bielsko hiszpanski
amuse toi sukces bielsko
bielsko sukces francuski
sukces bielsko francuski dla dzieci