Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego Sukces w Bielsku-Białej.
Oddajemy do Państwa dyspozycji:
3 sale szkoleniowo konferencyjne około 50m2 każda. 

Dodatkowo na potrzeby Klienta możemy udostępnić pracownię komputerową oraz sprzęt multimedialny (ekran, rzutnik lub tablica multimedialna).
Wszystkie sale możemy dostosować indywidualnie do wymagań i potrzeb naszych klientów, przygotujemy salę do zebrań, szkoleń, egzaminów, konferencji, stosując taki układ aby jak najwygodniej i komfortowo się Państwo u nas czuli. Ponadto wszystkie nasze sale są klimatyzowane.

                                                                                        Catering
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług cateringowych, które zapewniamy za dodatkową opłatą podczas wynajmu sal na kursy, szkolenia, konferencje czy też spotkania biznesowe oraz rekrutacje.
Usługi cateringowe dopasujemy pod Państwa zapotrzebowanie: serwis kawowy, susz konferencyjny oraz przerwy obiadowe, które na Państwa życzenie możemy zaserwować również na zastawie porcelanowej. To tylko podstawowa oferta jaką Państwu przedstawiamy.
Na indywidualne zapytanie klientów przedstawimy konkretną wycenę.
Zachęcamy zatem do wysyłania zapytań drogą telefoniczną +48 605 732 877,  lub drogą mailową na adres biuro@sukcesbielsko.pl podając szczegółowe informacje, a w odpowiedzi otrzymacie Państwo szczegółową ofertę wraz z wyceną.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.